Se incarca...

UFiber® Accesorii

Filtreaza produsele
Modul GPON Ubiquiti UFiber® B+, UF-GP-B+

380,46 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 13,59 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
Stoc limitat depozit
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

482,92 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 17,25 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

899,16 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 32,11 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Modul adaptor SFP - RJ45 Ubiquiti UFiber® 1 Gbps, UF-RJ45-1G

86,50 lei

Seteaza alerta stoc
  • Termen de livrare Neestimat
  • Finantare de la 3,09 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
Indisponibil