Se incarca...

Accesorii Ubiquiti UniFi® la DABSTORE.RO

Filtreaza produsele
Ubiquiti POE Injector, 48VDC, 24W, Gigabit Port

84,85 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 3,03 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
Stoc limitat depozit
Cablu de retea Ubiquiti UniFi® CAT 6 305m

876,07 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 31,29 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
Stoc limitat depozit
Antena suplimentara optionala Ubiquiti High Efficiency Dual-Band Directional Mesh pentru UniFi® AC Mesh AP, model UAP-AC-M, UMA-D

505,33 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 18,05 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
Stoc limitat depozit
Ubiquiti POE Injector, 24VDC, 24W

63,16 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 2,26 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
Stoc limitat depozit
Cablu Ubiquiti UniFi® ODN MM LC-LC 3 metri

42,90 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 1,53 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Cablu Ubiquiti UniFi® ODN MM LC-LC 1 metru

30,68 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 1,10 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Ubiquiti POE Injector, 24VDC, 30W

79,25 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 2,83 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Cablu Ubiquiti UniFi® ODN MM LC-LC 5 metri

48,36 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 1,73 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Cablu Ubiquiti UniFi® ODN MM LC-LC 0.5 metri

26,08 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 0,93 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Cablu Ubiquiti UniFi® ODN MM LC-LC 2 metri

37,14 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 1,33 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Kit montare in perete pentru adaptoarele PoE

5,03 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 0,18 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Cablu Ubiquiti UniFi® Cupru Direct Attach, 10 Gbps, SFP+, 2 metri

126,61 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 4,52 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Ubiquiti POE Injector PoE+ Gigabit 802.3af max. 48V 0,5A

42,11 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 1,50 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Ubiquiti POE Injector, 24VDC, 24W, Gigabit Port

79,25 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 2,83 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
Stoc limitat depozit
Sistem de montare Ubiquiti Versatile Mounting pentru Acces Point UAP-AC-PRO/HD/SHD, U-PRO-MP

43,33 lei

Adauga in cos
  • Termen de livrare 3 - 7 zile
  • Finantare de la 1,55 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
In stoc depozit
Cablu Ubiquiti UniFi® Cupru Direct Attach, 10 Gbps, SFP+, 1 metru

101,37 lei

Seteaza alerta stoc
  • Termen de livrare Neestimat
  • Finantare de la 3,62 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
La comanda
Ubiquiti UniFi® Cloud Key UC-CK

441,81 lei

Seteaza alerta stoc
  • Termen de livrare Neestimat
  • Finantare de la 15,78 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
La comanda
Cablu Ubiquiti UniFi® Cupru Direct Attach, 10 Gbps, SFP+, 3 metri

151,68 lei

Seteaza alerta stoc
  • Termen de livrare Neestimat
  • Finantare de la 5,42 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
La comanda
Ubiquiti POE Injector, 48VDC, 24W

63,16 lei

Seteaza alerta stoc
  • Termen de livrare Neestimat
  • Finantare de la 2,26 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
La comanda
Ubiquiti POE Injector, 24VDC, 24W, AF-5X

80,12 lei

Seteaza alerta stoc
  • Termen de livrare Neestimat
  • Finantare de la 2,86 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
La comanda
Ubiquiti POE Injector, 15VDC, 12W

39,73 lei

Seteaza alerta stoc
  • Termen de livrare Neestimat
  • Finantare de la 1,42 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
La comanda
Ubiquiti POE Injector, 24VDC, 12W, Gigabit Port

63,80 lei

Seteaza alerta stoc
  • Termen de livrare Neestimat
  • Finantare de la 2,28 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
La comanda
Ubiquiti POE Injector, 24VDC, 12W

39,09 lei

Seteaza alerta stoc
  • Termen de livrare Neestimat
  • Finantare de la 1,40 lei pe luna
  • Dobanda zero la plata prin card de rate
La comanda